top of page

Nasıl Kazanıyor, Nasıl Kazandırıyoruz?

  • Koli, ofset baskılı koli/kutu, ondüle, safia, karton stand, köşebent ve daha birçok ambalaj ürününde fiyat teklifini KoliKutuOfset.com üzerinden alırsınız. (Form doldurarak, arayarak veya bize yazarak)
  • Ürün talebiniz fiyat anlaşmalı firmalarımıza yönlendirilir. (Sadece geçmişleri, tecrübeleri ve hizmetleri ile sektörde ileri gelen kurumsal firmalar ile çalışılmaktadır.)
  • En uygun fiyat size sunulur. Bu fiyat hali hazırda aldığınız fiyattan yüksek ise isterseniz hedef fiyat verebilirsiniz. 
  • İlgili firmayla; satış fiyatı, satış koşulları, ürün kalitesi, numune yaptırımı vs. gibi tüm konularda anlaşmanız ve sipariş geçmeniz durumunda ödül sisteminiz başlar. 
Peki nasıl kazanıyor ve kazandırıyoruz?
KoliKutuOfset.com bir teklif alma sitesidir. Anlaşmalı olduğumuz (diğer bir deyişle kendilerinden fiyat teklifi aldığımız firmalar) bize özel fiyatlar vermekte ve komisyon ödemektedirler. Biz de bu komisyonun bir kısmını size (cashback) sunuyoruz! Bu kadar basit! Bu durumda:​
1. En uygun fiyattan, hatta hali hazırda aldığı fiyattan daha uygun fiyatla satın alım yapan FİRMANIZ KAZANIYOR.
2. Sipariş veren KİŞİ KAZANIYOR.
3. Siparişinizi, komisyon dahi ödese kârlı şekilde yapabilen ÜRETİCİ FİRMA KAZANIYOR.
4. Kendilerine sipariş gönderdiğimiz için bize komisyon ödediklerinden dolayı BİZ DE KAZANIYORUZ!
 
ŞİMDİ TEK YAPMANIZ GEREKEN AŞAĞIDAKİ YÖNTEMLERDEN BİRİYLE FİYAT TEKLİFİ ALMAK:
Koşullar:
> Satın alma süreci tamamen hali hazırda uyguladığınız satın alma süreci gibidir. Ekstra özel bir talep, koşul vs. yoktur. İlgili firma ile anlaşacağınız şekildedir. 
> Olumsuz bir durumda iade süreci tamamen hali hazırda uyguladığınız iade süreci gibidir. 
> Size sunulan tekliflerden faydalanmama hakkınız saklıdır. 
> Teklif veren firma da firmanızla çalışmama hakkına sahiptir. Bu durumda ikinci en iyi teklifi veren firma dahil edilir. 
> Ödül sistemi, firmanızın vaad ettiği ödeme şeklinde ödemesini gerçekleştirmesiyle işlemeye başlar. Sizin tekrar ikazınıza gerek kalmadan KoliPuan işleme alınır ve size takdim edilir. 
> KoliPuanlar hediye veya nakit de olsa firmanızın satın alımında indirim olarak kullanılamaz. Ancak firmanızın istediğiniz personel veya personellerine dağıtılabilir veya resmî bir kuruma sizin adınıza bağışta bulunulabilir. 
 
> Her siparişinizin; KoliKutuOfset.com web sitesindeki Sipariş Girişi butonundan, veya telefon ile ulaşılarak, veya WhatsApp mesajı ile, veya e-posta gönderilerek verilmesi gerekmektedir. Bu yöntemlerden biri kullanılmadan direkt üreticiye geçilen siparişlerde KoliPuan kazanılmaz
> KoliKutuOfset.com önceden bilgi vermeksizin tüm koşulları, oranları vs. değiştirebilir veya iptal edebilir. Bu değişiklik veya iptaller daha önce kazanılmış haklarınızı etkilemez.
Diğer İştiraklerimiz:

MarmaraKoli.com

KoliKutuOfset.com

KoliFiyatlari.com

bottom of page